اطلاعات بیست‌وان

دفتر مرکزی (فروشگاه)
استان تهران – شهر تهران – میدان فردوسی ۲۰۰متر به سمت دروازه دولت .سمت راست. انتهای پاساژ ذوالفقاری . گروه تولیدی بیست وان تلفن : ۶۶۷۲۸۵۶۷

مرکز امور مشتریان
استان تهران – شهر تهران – میدان ولیعصر – خیابان شقایق – پلاک ۳۰ – واحد ۱۴ (شنبه تا چهارشنبه ۸ الی ۱۷ به جز ایام تعطیل رسمی)

پشتیبانی محصولات
استان تهران – شهر تهران – خیابان خیام – کوچه جواد مبرا – غلامرضا فصیح پلاک ۲۱

خدمات پس از فروش
لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش بیست‌وان از طریق پست، تنها به آدرس استان تهران – شهر تهران – میدان ولیعصر – خیابان شقایق – پلاک ۳۰ – واحد ۱۴ ارسال کنید. قبل از ارسال حتما با شماره ۰۲۱۵۸۴۱۴ تماس حاصل فرمایید.

 تلفن تماس و فکس  ۵۸۴۱۴ – ۰۲۱ 
 تلفن پشتیبانی  ۸۸۸۰۰۸۰۵ – ۰۲۱ 
 موبایل پشتیبانی  ۰۹۱۲۲۱۹۶۱۰۵ 
ایمیل سازمانی info@20oneplus.com
پاسخگویی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته

توجه داشته باشید که ۰۲۱۵۸۴۱۴  تنها شماره‌‌ای است که بیست‌وان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بیست‌وان، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام بیست‌وان است. در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@20oneplus.com اطلاع دهید.
قابل ذکر است که این شماره‌ها تنها سامانه ارسال پیامک هستند و وضعیت پردازش سفارشات مشتریان، رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه بیست‌وان را به اطلاع کاربران می‌رسانند. لطفاً توجه داشته باشید که امکان دریافت و رسیدگی به پیام‌های شما از طریق این شماره‌ها وجود ندارد.