اطلاعات بیست‌وان

دفتر مرکزی
استان تهران – شهر تهران –میدان ولیعصر – خیابان شقایق – پلاک ۳۰ – واحد ۱۴. گروه تولیدی بیست وان تلفن :  ،۸۸۸۰۰۵۰۷ – ۰۲۱، ۸۸۸۰۰۵۰۸ – ۰۲۱

دپارتمان اداری
استان تهران – شهر تهران – میدان ولیعصر – خیابان شقایق – پلاک ۳۰ – واحد ۱۴ (شنبه تا چهارشنبه ۸ الی ۱۷ به جز ایام تعطیل رسمی)

خدمات پس از فروش
لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش بیست‌وان از طریق پست، تنها به آدرس استان تهران – شهر تهران – میدان ولیعصر – خیابان شقایق – پلاک ۳۰ – واحد ۱۴ ارسال کنید. قبل از ارسال حتما با شماره ۰۹۱۲۰۴۶۹۹۴۷ تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس   ۸۸۸۰۰۵۰۷ – ۰۲۱ 
تلفن پشتیبانی   ۸۸۸۰۰۵۰۸ – ۰۲۱  
 پشیبانی فروش  ۰۹۱۲۰۴۶۹۹۴۷
پشیبانی فنی  ۰۹۱۲۰۴۶۹۹۴۳
ایمیل سازمانی [email protected]
پاسخگویی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته

توجه داشته باشید که ۰۲۱۵۸۴۱۴  تنها شماره‌‌ای است که بیست‌وان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بیست‌وان، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام بیست‌وان است. در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید.
قابل ذکر است که این شماره‌ها تنها سامانه ارسال پیامک هستند و وضعیت پردازش سفارشات مشتریان، رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه بیست‌وان را به اطلاع کاربران می‌رسانند. لطفاً توجه داشته باشید که امکان دریافت و رسیدگی به پیام‌های شما از طریق این شماره‌ها وجود ندارد.