دسته‌بندی نشده

ترفندهای پوشیدن کفش پاشنه بلند و راه رفتن راحت

ترفندهای پوشیدن کفش پاشنه بلند و راه رفتن راحت

در همین راستا روش ها و ترفندهایی جهت پوشیدن کفش پاشنه بلند برای استفاده خانم در زیر عنوان شده است که به شرح زیر است:

در واقع در اینجا چندین ترفند برای پوشیدن کفش پاشنه بلند جمع آوری شده است که ممکن است شما را قادر سازد هر زمان که خواستید کفش های زیبا و مورد علاقه خود را بدون نگرانی از درد بپوشید و از آن لذت ببرید.

۱. کفش پاشنه بلند خود را در فریزر قرار دهید.

یکی از ترفندهای پوشیدن کفش پاشنه بلند این است که کفش های پاشنه بلند خود را به مدت ۳۰ دقیقه در فریزر قرار دهید . وقتی کفش های پاشنه دار سرد خود را می پوشید، متوجه می شوید که چگونه مواد با شکل پای گرم شما سازگار می شوند. هم چنین می توانید داخل کفش ها یک کیسه آب قرار داده و در فریزر قرار دهید. آب یخ زده کفش های شما را خنک کرده و موجب می شود وقتی این کفش ها را می پوشید در آن احساس راحتی کنید.

 

۲. جوراب و آب گرم

یکی دیگر از ترفندهای مورد استفاده در حین پوشیدن کفش پاشنه بلند این است که از آب گرم برای مرطوب نگه داشتن جوراب های نخی خود استفاده کنید و آنها را قبل از پوشیدن کفش خود با آب گرم مرطوب کنید. بهتر است قبل از بردن کفش های خود به بیرون، مدتی آنها را بپوشید. این امر موجب می شود کفش ها کمی کشیده می شوند و احتمالاً آنقدر شما را اذیت نکنند و سبب راحتی و سبکی شما حین پوشیدن کفش ها شود.

 

۳. نوار دو طرفه

از روش ها و ترفندهای پرکاربرد در پوشیدن کفش های پاشنه دار این است که، با استفاده از نوار چسب دوطرفه، پایین پا را به کف کفش بچسبانید. این ترفند موثر پاهایتان را به راحتی درون کفش نگه می دارد، اما مهم تر از همه این است که، از تاول و درد انگشتان پا جلوگیری می کند. این امر می تواند نقش بسیار مهمی را در حفظ سلامت پاهای شما داشته باشد و موجب می شود با انجام این کار احساسی خوب و راحتی داشته باشید.

 

۴- از کفی های مخصوص کفش پاشنه بلند استفاده کنید.

یکی از ترفندهایی که امروزه خانم های جوان در حین پوشیدن کفش های خود بالاخص کفش پاشنه بلند خود انجام می دهند این است که، از جوراب های کوچک و کفی های مناسب که برای راحتی پاهای افراد طراحی شده اند استفاده می کنند. این جوراب ها معمولاً از سیلیکون یا پارچه ساخته می شوند، درنتیجه از جلو رفتن پا در کفش جلوگیری می کنند و درد و تاول را کاهش می دهند. اگر از یک جفت کفش پاشنه بلند استفاده می کنید، قرار دادن این جوراب و کفی های سیلیکونی می تواند به شما کمک شایایی کند. پدهای سیلیکونی در زیر پاهای شما دیده نمی شوند اما از همان لحظه استفاده، از پاهای شما محافظت می کنند و شما با پوشیدن آن ها احساس خرسندی می کنید.

 

۵. کرم آبرسان

استفاده از مقداری کرم آبرسان به پاهایتان قبل از پوشیدن کفش های پاشنه بلند، ممکن است پاها را از مالش، درد و تاول نجات دهد، به خصوص اگر به تازگی کفش های جدید و تنگ خریده باشید. پس کافی است قبل از استفاده از این کفش ها مقداری از این کرم ابرسان را در محل انگشتان پا و کناره های پاهای خود بزنید و چند دقیقه ای صبر کند تا جذب پوست شما شود و بعد کفش های پاشنه دار خود را بپوشید و بعد از آن دیگر احساس درد و تاول پوشیدن این نوع کفش ها را ندارید.

 

۶. پودر بچه

یکی دیگر از ترفندهایی که تا به امروز برای پوشیدن کفش پاشنه بلند استفاده شده است، قراردادن و ریختن مقداری پودر بچه روی پاها می باشد. اگر پودر بچه در خانه دارید، این ترفند را روی یک جفت کفش پاشنه بلند امتحان کنید. این امر از تعریق و لیز خوردن بیش از حد پاها جلوگیری می کند، در نتیجه خلال و آسیب دیدگی احتمالی به حداقل می رسد. درنتیجه شما با اسودگی و بدون استرس می توانید کفش های زیبای پاشنه بلند خود را بپوشید و از پوشیدن آن در مهمانی و مجالس خود لذت ببرید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که انگشتان سوم و چهارم را با نوار چسب بهم بچسبانید تا فشار اضافی به عصب بین آن دو انگشت پا که باعث درد می شود، کاهش یابد و در نتیجه موجب راحتی و آسودگی کامل شما شود.

 

 

راهکارها و ترفندهای موثر در پوشیدن کفش پاشنه بلند

از راهکارهای و ترفندهایی که امروزه برای پوشیدن کفش پاشنه بلند استفاده شده است می توان به موارد موثر زیر اشاره کرد:

۷- پاشنه هایتان را از کفش در نیاورید.

یکی دیگر از ترفندهای مناسب حین پوشیدن کفش پاشنه بلند این است که،حتی اگر پاشنه هایتان در کفش شما را آزار می دهند، بهتر است پاشنه خود را از کفش بیرون نیاورید. این کار با اینکه باعث می شود لحظه ای از درد رهایی یابید، اما به احتمال زیاد موجب می شود پاهایتان فوراً متورم شود، بنابراین دوباره پوشیدن آنها باعث درد بیشتر شما می شود. پس بهتر است تا حد ممکن پاشنه پای خود را از کفش بیرون نیاورید تا آسیب چندانی به پاهای شما وارد نشود.

۸-روی کفش های پاشنه بلند، با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید.

کیفیت کفش های شما در راحتی پاهایتان نقش بسزایی دارد. انتخاب کفش پاشنه بلند با کیفیت بالاتر و مواد قابل تنفس به شما کمک می کند تا بیش از حد پاهایتان عرق یا تاول نزند. مواد با کیفیت پایین و پلاستیک، تنفس را برای پاهای شما دشوارتر می کند و می تواند انعطاف پذیری کمتری داشته باشد. پس توجه به جزئیات طراحی کفش نیز مهم است. اگر آنها دارای بریدگی باشند یا بند دار باشند، ممکن است پوشیدن آن ها بریتان سخت باشد. پس سعی کنید هنگام خرید کفش پاشنه بلند از کیفیت و راحتی آن هم آگاه شوید تا به درستی از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *