دسته‌بندی نشده

چرا کفش پاشنه بلند همیشه محبوب است؟

چرا کفش پاشنه بلند همیشه محبوب است؟

در واقع امروزه جذابیت و محبوبیت کفش های پاشنه بلند بر کسی پوشیده نیست. زنان و مردان هر دو کفش پاشنه بلند را جذاب تر از کفش راحتی و اسپرت می دانند. درنتیجه حین انتخاب آن سعی می کنند باکیفیت ترین مدل آن را بخرند. نتایج نشان می دهد که پیاده روی زنان هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند بسیار جذاب تر از پوشیدن آن است. هم چنین شواهد نشان داده است که کفش پاشنه بلند از دو طریق باعث می شود زنان احساس قدرت کنند.

یکی از طریق حمایت مالی و دیگری تأیید مردان قدرتمند است.

مورد دیگر در استفاده از کفش های پاشنه بلند این است که می تواند راهی برای برای بدست آوردن قدرت مردانه باشد. امروزه زنان آموخته اند که اگر می خواهند با مردان برابر باشند، باید همان کاری را انجام دهند که مردان انجام می دهند. آنها باید ورزش کنند، در مواردی قاطعانه برخورد کنند، شغل خوبی داشته باشند که این امر می تواند شغلی باشد که با مردان همراه باشد. باید به زنان و دختران آموخته شود که انجام کاری که مردان انجام می دهند به آن ها قدرت می دهد که در اینجا پوشیدن کفش پاشنه بلند به خانم ها این قدرت را می دهد. قد بلند در مواقعی با قدرت و مردانگی همراه است. بنابراین، این کفش ها هم قدرت مردانه به خانم ها می دهد و هم قدرت زنانه آن ها را افزایش می دهد.

دلایل مختلفی وجود دارد که موجب شده کفش های پاشنه بلند به عنوان مد قرار گیرند، ما نمی توانیم زمانی را تصور کنیم که کفش های پاشنه بلند در دنیای مد اولویت نداشته باشند. ما معتقدیم که محبوبیت پوشیدن کفش های پاشنه بلند، نه تنها در بین خانم ها بلکه در بین آقایان هم رو به افزایش است.

 

مزایا و محبوبیت پوشیدن کفش پاشنه بلند

در واقع در اینجا ۵ مزیت و محبوبیت پوشیدن کفش پاشنه بلند ذکر شده است که شما می توانید با بررسی آن ها، زیبایی خود را دوچندان کنید.

 

مزیت شماره ۱: کفش پاشنه بلند موجب برخورداری از قد بلندتر در خانم ها می شود

بارزترین محبوبیت پوشیدن کفش پاشنه بلند در خانم ها، افزایش و بلندی قد ان هاست. هر فردی دلایل خاصی را برای افزایش قد خود دارد. یک زن کوتاه قد و ریزنقش ممکن است بخواهد اختلاف قد بین خود و دیگری با قد بلندتر را کاهش دهد، در حالی که یک زنی دیگر ممکن است تمایل به داشتن ظاهری متناسب و لاغرتر داشته باشد. قد، توانایی ایجاد انواع توهمات را دارد. زنان در این زمینه بیشتر مسلط به نظر می رسند. پوشیدن کفش های پاشنه دار، لباس  رسمی زیبا و ساده، به وضوح در بلندی قد خانم ها موثر است و اندام آن ها را زیباتر نمایان می کند.

مزیت شماره ۲: با پوشیدن کفش پاشنه بلند اعتماد به نفس خود را بالا ببرید

به دلایل ناشناخته، کفش های پاشنه بلند باعث افزایش اعتماد به نفس زنی می شود که آنها را پوشیده است. با تعریف کفش های پاشنه بلند، زن احساس قاطعیت بیشتری می کند، که در نتیجه باعث افزایش عزت نفس او می شود. اعتماد به نفس کلید بهبود کلی در همه زمینه ها است و ما هرگز به کمی تقویت اعتماد به نفس “نه” نمی گوییم. ممکن است دریابید که تنها کفش مورد علاقه خود برای باز کردن اعتماد به نفس لازم در زندگی اجتماعی، شغلی یا زندگی عاشقانه خود کفش پاشنه بلند است، پس اگر اینگونه فکر می کنید لازم است که آن را در زمان هایی که در جلسات مهم و رسمی هستید بپوشید و محبوبیت خود را با پوشیدن این نوع کفش افزایش دهید.

 

مزیت شماره ۳: کفش پاشنه بلند وضعیت بدن را بهبود می بخشند

یکی از عوامل محبوبیت کفش پاشنه بلند این است که، اگر برای حفظ وضعیت خوب در بدن  دست و پنجه نرم می کنید، ممکن است کفش پاشنه بلند پاسخی باشد که به دنبال آن بوده اید. در واقع پوشیدن کفش های پاشنه بلند، شما را بسیار آگاه تر و دقیق تر نسبت به حرکات پاهای شما می کند و ممکن است متوجه شوید که تمایل دارید با لطافت و ظرافت بیشتری حرکت کنید. به دلیل وجود کفش پاشنه دار، پشت شما به منظور حفظ تعادل به طور خودکار صاف می شود و هنگامی که کمر صاف است، بقیه بدن شما به طور خودکار حالت مورد نظر را تنظیم می کند که این امر تنها با پوشیدن این نوع کفش امکان پذیر است.

 

مزیت شماره ۴: کفش پاشنه بلند توجه افراد را به شما جلب می کنند

اگر از قرار گرفتن در کانون توجه لذت می برید، کفش پاشنه بلند یک امر ضروری است. مطالعات نشان داده است که یک جفت کفش پاشنه بلند هم توسط آقایان و هم توسط خانم ها مورد توجه قرار می گیرد. این امر موجب می شود که مردان از زنان پاشنه دار قدردانیکنند و از ظاهر آن طرفداری کنند، در حالی که زنان تمایل دارند لباس های زنان دیگر را تحسین کنند. پس با استفاده از نکات مد و مقایسه سبک های مختلف یک جفت کفش پاشنه بلند قدرت این را دارد که فوراً هر لباسی را برای شما بهبود بخشد، در نتیجه همه نگاه ها به سمت شما و سبک شما جلب می شود.

 

مزیت شماره ۵: کفش های پاشنه بلند، فیزیکی متناسب را به نمایش می گذارند

چه پنج روز در هفته تمرین ورزش داشته باشید و چه آرزو کنید که هیکل متناسب داشته باشید، کفش پاشنه بلند توانایی بهبود هیکل شما را دارد. با این حال، این کاری نیست که نتوان از انجام آن سرباز زد. کفش های پاشنه بلند، پاهای کشیده و ظاهری زیبا را برای شما به نمایش می گذارند، هم چنین کفش های پاشنه بلند زیبایی دلنشینی را برای شما ایجاد می کنند که باعث می شود بلندتر به نظر برسید. همه این موارد می تواند محبوبیت استفاده شما را در استفاده از کفش پاشنه بلند افزایش دهد و رضایت شما را به همراه داشته باشد. پس سعی کنید تا حد امکان این گونه کفش ها را در موقعیت های رسمی و مهم خود بپوشید که هم بزرگی  وقدرت شما را نشان می دهند و هم در جذب دیگران موثر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *