دسته‌بندی نشده

۶ دلیل برای اینکه چرا باید کفش پاشنه بلند پوشید

۶ دلیل برای اینکه چرا باید کفش پاشنه بلند پوشید

دلایلی که مشخص می کند چرا زنان بیشتر تمایل دارند کفش پاشنه بلند بپوشند در زیر شرح داده شده است که شامل موارد:

برای پیاده روی جذاب

کفش های پاشنه بلند باعث کاهش اندازه گام ها می شود که در نتیجه منجر به افزایش شیب و چرخش پاهای خانم ها می شود. هنگامی که قدم زدن همراه با چنین سبک راه رفتن باشد، جذابیت یک خانم را افزایش می دهد. به همین دلیل در هنگام عبور یک زن با کفش پاشنه بلند بیشتر از افرادی که کفش صاف دارند، سر خود را برمی گردانید و جذب کفش های او می شوید. که این امر موجب می شود زنان تمایل زیادتری به پوشیدن کفش های پاشنه دار داشته باشند.

نماد قدرت و عظمت

کفش های پاشنه بلند در دوران باستان از محفوظات طبقه حاکم بود. زنان و مردان اشرافی می توانستند در مناسبت های خاص مانند تشریفات از کفش پاشنه دار استفاده کنند. ارتفاع اضافی که متصل به پاشنه های کفش بود که امروزه آن را لژ می نامیم، موجب جدا کردن حاکمان از طبقه اجتماعی در آن زمان بود، اما تا به امروز زنان پاشنه دار، قدرتمند افراد شناخته شده اند. در واقع این نوع کفش ها نوعی عظمت و بزرگی را در زنان ایجاد می کند که با پوشیدن آن می توانند این احساس را درک کنند و این امر موجب خرسندی آن ها می شود.

 

به عنوان یک عامل موثر در ست کردن با لباس رسمی برای قرارها وجلسه های مهم

درست مانند مردان که با پیراهن و کراوات در قرار های خود حاضر می شوند، زنان تمایل دارند برای کارهای اداری کفش پاشنه بلند خود را باکلاس و زیبا نشان دهند و متناسب با لباس های رسمی خود ست کنند. اگر نوعی شغل دارید که به ایستادن زیادی احتیاج ندارد، بهتر است کفش پاشنه دار خود را بپوشید که موجب زیبا جلوه دادن پوشش شما می شود. در واقع این مدل کفش ها زیبایی چشم نوازی را در هنگام پوشیدن لباس رسمی به شما می بخشند که موجب می شود دیگران جذب شما شوند.

برای ظاهری زنانه تر

مدت ها بود که کفش های پاشنه بلند به خانم ها واگذار می شد. این یکی از ساده ترین راه های تمایز زنان از مردان بوده و هست. هر کسی که کفش پاشنه دار داشته باشد و با آن ها قدم بزند، معمولاً یک خانم فرض می شود. که در واقع ۹۹٪ این گفته درست است، بنابراین اکثر خانم ها برای جلوگیری از تصور غلط در مردان، کفش پاشنه دار را استفاده می کنند. به نظر می رسد گاهی اوقات بسیار فریبنده است. حداقل کفش پاشنه بلند می تواند راهی آسان تر برای تمایز زنان از مردان حتی از راه دور باشد.

 

به عنوان بخشی از فرهنگ ما

همه ما در اکثر موارد بیشتر خانم ها را با کفش پاشنه بلند دیده ایم و آن را بخشی از فرهنگ خود قرار داده ایم. نسل جوان به طور خودکار از این الگو پیروی می کند و این روند برای سال های آینده نیز ادامه خواهد داشت. بنابراین، به نظر می رسد که استفاده از کفش های پاشنه بلند برای زنان از نظر فرهنگی درست است.

 

برای جلب توجه بیشتر مردان

می توانید امتحان کنید به این صورت که کفش پاشنه بلند خود را بپوشید و جایی بنشینید و از اینکه مردان نسبت به زمانی که کفش های تخت می پوشید با چه سرعتی به شما نزدیک می شوند تعجب خواهید کرد. یک سری آزمایشات را با استفاده از زنان ۱۹ ساله با کفش پاشنه دار و تخت انجام دادند. در ادامه متوجه شدند که ۶۰ درصد از مردان هنگام پوشیدن کفش تخت در زنان و ۹۵ درصد از اوقات، هنگام پوشیدن کفش پاشنه دار جذب خانم ها شده اند.

 

سایر موارد دیگر برای اینکه چرا باید کفش پاشنه بلند پوشید

 

برای اقناع بیشتر

خانمی که در خیابان کفش پاشنه دار می پوشد و چیزهایی را برای کسب درآمد خود می فروشد، شانس بیشتری برای فروش همه محصولاتش دارد در مقایسه با کفش های تخت. چرا چنین می گویم؟ دلیل این امر این است که کفش پاشنه بلند احتمالاً جمعیت بیشتری را به خود جلب می کند و در این روند می تواند تعداد زیادی از آنها را ترغیب کند.

آیا شما یک خانم بازاریاب هستید که از نظر کارمزد سود بیشتری می خواهید؟ خوب، شما این ترفند را انجام دهید. کفش پاشنه بلند تهیه کنید و از سطحی که در پایان روز به آن رسیده اید شگفت زده خواهید شد چون این امر مشتریان زیادی را به خود جذب می کند و موجب افزایش درآمد شما می شود.

 

برای افزایش اعتماد به نفس

معمولا امروزه افرادی که قد کوتاه تری دارند در بیشتر موارد از کفش پاشنه بلند استفاده می کنند که این امر موجب شده هم بلند تر دیده شوند و هم موجب افزایش اعتماد به نفس آن ها شده است.

در واقع این گونه افراد برای اینکه احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشند، توصیه می شود کفش پاشنه دار بپوشند تا هم مشکل اعتماد به نفس آن ها حل شود و هم احساس خرسندی و بهبود اعتماد به نفس در آن ها ایجاد شود.

 

نتیجه گیری درباره دلایل پوشیدن کفش پاشنه بلند

امروزه دلایل زیادی وجود دارد که می تواند یک زن را به پوشیدن کفش های پاشنه بلند ترغیب کرد. حتی اگر تعداد زیادی از زنان به یک دلیل یا دلایل متعدد کفش پاشنه بلند نمی پوشند، اما کسانی هستند که آن را می پوشند و دلیل استفاده از کفش پاشنه بلند را در دل خود دارند و بنا به علاقه خود آن را می پوشند. که پوشیدن آن می تواند امری سلیقه ای باشد. در صورت تمایل می توانید دلایل، افکار و تجربیات خود را با بسیاری از افرادی که مشتاق پوشیدن این نوع کفش هستند در میان گذاشته و تبادل نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *