دسته‌بندی نشده

قابل توجه آقایان کوتاه قد، چگونه بلند قدتر بنظر برسیم؟

قابل توجه آقایان کوتاه قد، چگونه بلند قدتر بنظر برسیم؟

کفش مردانه

قد بلند یکی از ویژگی های ذاتی در انسانها به خصوص در مردان است که امروزه مورد توجه بانوان قرار گرفته است. آقایان قد بلند بسیار خوشتیپ و جذاب هستند و با استایل خود درمیان بانوان جایگاه ویژه ای هستند. اما همانطور که گفتیم قد بلند یک ویژگی ذاتی است پس تکلیف آقایانی که قد بلندی ندارند چه میشود؟ اصلا چگونه یک آقا با قد متوسط یا کوتاه میتواند قد بلند تر به نظر بیاید؟ دراین مقاله درنظر داریم تا شما را با رازهای قد بلندی در آقایان آشنا کنیم.

مردان قد بلند استایل ویژه و جذابیتی دوچندان دارند. اکثر بانوان دوست دارند همسرشان قدی بلند داشته باشد. قدبلندی و یا قدکوتاهی یک ویژگی ذاتی است و شاید بتوان آنرا با موارد مقداری تغییر داد اما درواقع این تصمیم بدن ماست که قدمان چقدر باشد. اگر جرو آقایانی هستید که از قدتان ناراضی هستید، شاید درباره ی قرص های بلندی قد و یا کفش هایی شنیده باشید که باعث میشود قد افراد بلند تر شود. با اینکه این قرص ها و کفش ها واقعا میتوانند قد شما را بلند کنند کاری نداریم. اما اگر دوست دارید درجمع های دوستانه و میهمانی ها حتی در محل کارتان قد بلند تر بنظر برسید. این مقاله برای شا مناسب است. من در این مقاله میخواهم به شما ترفندهایی را بگویم که با استفاده از آنها میتوانید کفش های مناسب و ست های لباس آن را بپوشید و از جذابیت خود لذت ببرید. پس تا انتهای مقاله با من همراه باشید.

قابل توجه آقایان کوتاه قد، چگونه بلند قدتر بنظر برسیم؟

خرید کفش همواره یکی از مهم تری دغدغه ها برای مردان کوتاه قد بوده است. مردان برای اینکه خوشتیپ تر بنظر برسند سعی میکنند تا از کفش هایی استفاده کنند که پاشنه مخفی یا پاشنه ی نسبتا بلند تر نسبت به سایر کفش ها داشته باشد. در ادامه راهکارهای جالبی درباره ی خرید کفش مردانه برای مردان کوتاه قد به شما ارائه خواهم داد.

رنگ کفش

رنگ کفش اولین موردی است که میخواهیم به آن بپردازیم. آیا میدانستید رنگ کفش مردانه میتواند شما را بلند قد تر یا کوتاه قد تر نشان دهد؟ پوشیدن کفش مردانه با کنتراست پایین برای آقایان قد کوتاه بسیار مناسب است.

مردان کوتاه قد دقت داشته باشند که هرگز کفشی نپوشند که با شلوارشان رنگی متضاد داشته باشد. اگر تضادی در رنگ وجود دارد باید بسیار کم و نامحسوس باشد تا بنظر نرسد. مثلا هنگامیکه شلوار شما جین و مشکی است سعی کنید از کفش مشکی با کفش تیره استفاده کنید. (رنگ متضاد مشکی رنگ های روشن و سفید است.)

هنگامیکه شلوارک پوشیده اید از کفش های نزدیک به رنگ پوستتان مثل کرم، سفید یا رنگ هایی از این دست استفاده کنید.

علت انتخاب رنگ همرنگ با شلوار یا پوستتان این است که کفش با پوست یا شلوار شما در یک خط پیوسته قرار میگیرد و طوری به نظر میرسد که شما را قد بلند تر نشان میدهد.

رنگ لباس

 

برای قد بلند به نظر رسیدن بهتر است از رنگ پیراهن و شلوار نزدیک بهم استفاده کنید. رنگ هایی که هم‌خانواده هستند برای شما انتخاب های مناسبی هستند. حتی اگر لباسهایتان از یک طیف رنگی نیز نیستند باید سایه هایی نزدیک به هم داشته باشند.

اگر رنگ پیراهن و شلوارتان باهم متضادند باید شلوارتان از پیراهنتان تیره تر باشد.

سعی کنید بیشتر از شلوارهای رنگ تیره و به نسبت آن، کفش های تیره به خصوص مشکی استفاده کنید. (مشکی در روانشناسی انسان را قد بلند و لاغر نشان میدهد. به طور کلی به اندام کشیدگی و جذابیت میدهد.)

درنتیجه باید کفش و شلوار شما تیره تر از پیراهنتان و دریک طیف رنگی باشد تا شما فردی قدبلندتر بنظر برسید.

طرح لباس

برای قدبلند تر به نظر رسیدن باید لباسهایی با راه راه عمودی سفید باریک استفاده کنید. به این صورت لاغر تر و کشیده تر بنظر میرسید.

نکته ی سمی: به هیچ وجه از لباس با راه راه افقی استفاده نکنید. این لباسها علاوه بر چاق تر نشان دادن شما باعث میشود که شما کوتاه تر بنظر برسید.

اگر لباس شما طرح دار است بهتر است این طرح ها به سمت بالا محو شده باشند. لباسهای تک رنگ ساده یا دارای الگو جذاب هستند.

سایز پیراهن

بهتر است پیراهن تان چسبان به بدنتان نباشد و آن را درون شلوارتان ببرید. سعی کنید از پارچه هایی با ضخامت نسبتا بیشتر استفاده کنید نت در تن بهتر بایستد.

کراوات

در استفاده از کراوات دقت داشته باشید که از کراوات باریک استفاده کنید که پایین آن صاف نباشد. کراوات باید مقدار کمی از دورکمر شلوارتان عبور کند.

کت و شلوار

کت و شلوار این دسته از مردان باید کوتاه و به اندازه ی استایلشان باشد. اگر کت از سایز آنها بزرگتر باشد باعث میشود که اندام آن ها ریزتر به نظر برسد. کت کوتاه کمک میکند تا پاهای شما بلندتر بنظر برسد.

پالتو

اگر پالتو میپوشید، سعی کنید از پالتویی استفاده کنید که تا وسط های ران شما میرسد تا فاصله ی نیم تنه ی شما را از پایین تنه تان بیشتر نشان دهد. پالتوهای پشمی برای شما انتخاب مناسبی هستند. سعی کنید که رنگ پالتوتان با سایر لباسهایتان همخوانی داشته باشد.

جوراب

جورابی که میپوشید باید هم رنگ با شلوارتان باشد یا حداقل با آن هم خوانی داشته باشد. آقایان توجه داشته باشید که هرگز بدون جوراب از خانه بیرون نروید. از پوشیدن جوراب های رنگ روشن یا جوراب های طرح دار نیز دوری کنید.

استایل کفش

سعی کنید از کفش هایی ساده استفاده نکنید.کفش ها تاثیر زیادی برروی تیپ و استایل افراد دارند و میتوانند باعث افزایش اعتماد به نفس شما بشوند. سعی کنید بیشتر کفش های شیک و زیبا بپوشید.

کفش های آکسفورد ظاهری شیک و زیبا دارند و برای افرادقد کوتاه انتخاب مناسبی هستند. کفش مردانه آکسفورد در رنگهای مختلف تولید میشود. مردان قدکوتاه بهتر است از رنگ سیاه این کفش ها استفاده کنند. کفش آکسفورد را با یک شلوار پارچه ای یا با کت و شلوار رسمی تیره ست کنید تا جذاب تر و بلند قد تر بنظر برسید.

کفش مردانه دربی ظاهری تقریبا شبیه به کفش آکسفورد دارند و با شلوار جین یا کت و شلوار اسپرت ست میشوند. برای استایل اداری و کت و شلوار رسمی انتخاب مناسبی نیستند.

کفش های سگک دار چرمی مناسب برای استایل های شیک و اسپرت بسیار جذابند. استایل اسپرت و شیک خودتان را بهتر است با ساعت مچی و کمربندی مناسب تکمیل کنید. این کفش ها جذابیت استایل شما را دوچندان میکنند.

کفش کالج برای استایل های ساده تر و رسمی حتی لباسهای اداری و کت و شلوار رسمی نیز مناسب است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *